hadr na podlahu VAFLO 60x60cm tkaný
Kód: MA-379950
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hadr na podlahu VAFLO 60 x 60 cm tkaný. rozměry: 60 x 60 cm Bílý vaflový hadr, tkaný z bavlněných měkkých přízí. Narozdíl od drefových přízí, vodu saje okamžitě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8593534441699 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,134 kg |
| Objem přepravní: | 7,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
