hlava zavařovací 83/68 nerez
Kód: MA-243391
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
pro víčka s průměrem 83 a 68 mm materiál: nerez Zavařovací hlava pro snadné uzavírání zavařovacích sklenic s omnia víčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594014110470 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,4 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
