hlava zavařovací 83/68 PH mix barev, kuličk.nastav.
Kód: MA-295011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hlava zavařovací 83/68 PH, mix barev, kuličková, nastavitelná. materiál: plast, kovové kuličky mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená, béžová, hnědá Zavařovací hlava se používá k zavírání sklenic o průměru hrdla 68 a 83 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8588002357121 |
| Hloubka přepravní: | 66 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,094 kg |
| Objem přepravní: | 16,698 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
