hlava zavařovací 83/68 PH mix barev
Kód: MA-236013
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Zavařovací hlava 83/68 PH mix barev. materiál: plast mix barev: modrá, žlutá, červená, zelená, béžová, hnědá Zavařovací kuličková hlava má 2 polohy. Využijete ji k uzavírání sklenic o průměru hrdla 68 a 83 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594043200173 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 9,3 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,046 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,34596 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9,3 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
