hlava zavařovací 103 kov. PANO
Kód: MA-243393
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
pro víčka s průměrem 103 mm materiál: kov Zavařovací hlava pro snadné uzavírání větších zavařovacích sklenic s PANO víčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594014110517 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,088 kg |
| Objem přepravní: | 0,288 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
