hlavice náhradní hranatá pro MT19
Kód: MA-389994
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Náhradní hlavice s mikrovláknovým povrchem na mop je snadno vyměnitelná. Díky jemnému složení bez rizika poškrábání vytírané plochy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8697414283420 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,195 kg |
| Náhrada: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,945 dm3 |
| Příslušenství: | ano |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
