hmoždíř 11,5cm porcelánový BÍ
Kód: MA-268551
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hmoždíř 11,5 cm, porcelánový BÍ. průměr: 11,5 cm výška 6 cm materiál: porcelán barva: bílá Keramický hmoždíř Collezione Bianca s tloučkem pro klasické drcení koření a bylinek. Vnitřní část je neglazovaná pro lepší drcení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8591022398654 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,599 kg |
| Objem přepravní: | 3,75 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
