hmoždíř 13cm mramorový CULINARIA
Kód: MA-327336
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hmoždíř 13 cm, mramorový, CULINARIA. průměr: 13 cm délka tloučku: 13,7 cm Mramorový hmoždířCULINARIA s tloučkem pro klasické drcení koření, bylinek a výrobu domácího pesta. Hmoždíř si najde své místo v každé kuchyni jako užitečný pomocník i ozdoba. TIP: Je dobré nakupovat celé koření, jelikož mleté koření časem ztrácí chuť a vůni. Proto je dobré si potřebné množství vždy čerstvě rozmělnit například v hmoždíři.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8591022560952 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,6 kg |
| Objem přepravní: | 3,528 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
