hnětač na těsto pr.6cm nerez, rukojeť dřev.
Kód: MA-243021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (pr. x D): 6 x 33 cm materiál: nerez, dřevo odstíny dřeva: hnědý (ořechový), světlý (přírodní) Hnětač je určen k dokonalému propracování a provzdušnění velmi řídkého i tuhého těsta. Pomůže nám vytvořit ideální konzistenci těsta bez přehnaného vynaložení sil. Poslouží i jako bezvadná pomůcka při smažení koblih - k obracení a vytahování z tuku či k vytahování knedlíků a noků z vroucí vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8594014110081 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 1,472 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ nástroje: | metla |
| Výška přepravní: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
