houba koupelová DUHA 14x9x3,5cm 1174
Kód: MA-283111
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houba koupelová DUHA 14 x 9 x 3,5 cm, 1174. rozměry: 14 x 9 x 3,5 cm Jemná koupelová houba v duhových barvách. Vícebarevná koupelová houba Duha je vyrobená z molitanu, který je měkký a šetrný k lidské pokožce. Přijde vhod během sprchování i koupání, kdy vytváří jemnou a bohatou pěnu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594016390030 |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,482125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
