houba koupelová masážní 14x9x4cm mix barev 1080
Kód: MA-283071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houba koupelová masážní 14 x 9 x 4 cm, mix barev, 1080. mix barev: žlutá, červená, modrá, zelenáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594016390047 |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,68875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
