houba koupelová masážní 15x10x5,5cm mix barev
Kód: MA-267415
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houba koupelová masážní 15 x 10 x 5,5 cm, mix barev. rozměry: 15 x 10 x 5,5 cm mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená Koupelová masážní houpa BRILANZ.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022297827 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,014 kg |
| Objem přepravní: | 0,825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
