houba náhradní k ždímacímu mopu, 27cm, PVA
Kód: MA-268762
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houba náhradní k ždímacímu mopu, 27 cm, PVA. šířka: 27 cm materiál: PVA Náhradní houba k ždímacímu mopu. Houba se vyznačuje vysokou savostí a díky svému tvaru velmi usnaďnuje stírání nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky na mopy a stěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022208175 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 0,924 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
