houbička na nádobí 10x8x3,5cm ŽL/MO (2ks)
Kód: MA-266241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička se síťovými oky BRILANZ, 2 ks. Mix barev: žlutá a modrá. Rozměr: 10 x 8 x 3,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022296295 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,6688 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 3,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
