houbička na nádobí 8,8x5,8x2,9cm ČER (10ks)
Kód: MA-394391
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí 8,8 x 5,8 x 2,9 cm,ČER (10 ks). rozměry: 8,8 x 5,8 x 2,9 cm barva: černá balení: 10 ks Víceúčelová a odolná kuchyňská houbička. Vrstva měkké pěny si dobře poradí s menšími skvrnami, aniž by poškrábala choulostivé povrchy, Vrstva hrubého vlákna umožňuje dokonalé odstranění zaschlých a odolných nečistot, Velikost je ideální pro každodenní použití, Dobře pění prací prostředky, čímž snižuje jejich spotřebu a v důsledku toho šetří peníze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5903355163763 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,055 kg |
| Objem přepravní: | 3,724 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
