houbička na nádobí 8x4,5x2,5cm (10ks) 1223 mix barev
Kód: MA-283161
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí 8 x 4,5 x 2,5 cm (10 ks) 1223 mix barev. rozměry: 8 x 4,5 x 2,5 cm mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená balení: 10 ksDoplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594016390238 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,04 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
