houbička na nádobí 9,5x6,9x2,9cm ČER (5ks)
Kód: MA-394393
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí 9,5 x 6,9 x 2,9 cm ČER (5 ks). rozměry: 9,5 x 6,9 x 2,9 cm barva: černá balení: 5 ks Víceúčelová a odolná kuchyňská houbička. Vrstva měkké pěny si dobře poradí s menšími skvrnami, aniž by poškrábala choulostivé povrchy, Vrstva hrubého vlákna umožňuje dokonalé odstranění zaschlých a odolných nečistot, Velikost je ideální pro každodenní použití, Dobře pění prací prostředky, čímž snižuje jejich spotřebu a v důsledku toho šetří peníze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5903355163787 |
| Hloubka přepravní: | 6,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,033 kg |
| Objem přepravní: | 3,4572 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
