houbička na nádobí MAXI 9,5x7x3cm (5ks)
Kód: MA-280003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí MAXI 9,5 x 7 x 3 cm (5 ks). rozměry: 9,5 x 7 x 3 cm balení: 5 ks Houbičky na nádobí jsou nezbytným pomocníkem pro každodenní používání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5903355000518 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,98 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
