houbička na nádobí pr.11cm silikon (2ks)
Kód: MA-267426
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí, pr. 11 cm, silikon (2 ks). průměr: 11 cm materiál: silikon balení: 2 ks 2dílná sada silikonových houbiček 11 cm slouží k mytí nádobí. Tyto univerzální mycí a čistící houbičky za pomoci silikonových štětinek odstraní zbytky jídla z nádobí aniž byste museli houbičku často měnit. Stačí ji jen důkladně omýt. Díky silikonovému materiálu odolnému vyšším teplotám můžete houbičku mýt v myčce na nádobí. Poslouží také jako chňapky nebo s nimi snadněji otevřete sklenice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022535035 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,242 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
