houbička na nádobí PROTECT antibakt.9x7x3cm (10ks)
Kód: MA-280755
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí PROTECT antibakteriální 9 x 7 x 3 cm (10 ks). rozměry: 9 x 7 x 3 cm balení: 10 ks Houbičky mají speciální antibakteriální úpravu, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale i na uklízeném povrchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5903355007388 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,162 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
