houbička na nádobí víceúčelová 12x8cm ZLA,STŘ (2ks)
Kód: MA-267489
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Houbička na nádobí víceúčelová 12 x 8 cm, ZLA, STŘ (2 ks). rozměry: 12 x 8 x 1,5 cm mix barev: stříbrná, zlatá Houbička víceúčelová BRILANZ, 2 ks v sadě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022296301 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,432 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
