hrnec 12cm se skl.poklicí 0,85l nerez PICCOLO
Kód: MA-267355
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 12 cm, se skleněnou poklicí, 0,85 l, nerez, PICCOLO. objem: 0,85 l průměr: 12 cm výška: 8 cm materiál nerez 201 tloušťka stěny: 0,5 mm Nerezový kastrol PICCOLO, se skleněnou poklicí, lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ano mikrovlnka: ne trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022597125 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,515 kg |
| Objem přepravní: | 3,087 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
