hrnec 18cm se skl.poklicí 1,7l nerez SUPER VALUE
Kód: MA-370113
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 18 cm, se skleněnou poklicí, 1,7 l, nerez, SUPER VALUE. průměr: 18 cm výška: 9 cm objem: 1,7 l materiál: nerez, skleněná poklice tloušťka stěny: 0,38 mm tloušťka dna: 2,76 mm Nerezový hrnec se skleněnou poklicí SUPER VALUE pro přípravu různých pokrmů. Vnější i vnitřní povrchová úprava v lesku. Bakelitový knob i držadla. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8591022600009 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 5,51 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
