hrnec 18cm se skl.poklicí 2,6l nerez CUISINO
Kód: MA-326078
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 18 cm, se skleněnou poklicí, 2,6 l, nerez, CUISINO. objem: 2,6 l průměr: 18 cm výška: 11 cm materiál: nerez 201 tloušťka stěny: 0,4 cm tloušťka dna: 2,8 cm materiál držadel: nerez materiál poklice: sklo, nerez Nerezový hrnec se skleněnou poklicí CUISINO pro přípravu různých pokrmů. Má vnější i vnitřní povrchovou úpravu v lesku a na vnitřní straně měrku objemu, dále má nerezový knob i držadla. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8596136108373 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,81 kg |
| Objem přepravní: | 5,98 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
