hrnec 18cm se skl.poklicí 2l nerez MATTE NEW LINE indukce
Kód: MA-268324
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 18 cm, se skleněnou poklicí, 2 l, nerez, MATTE NEW LINE, indukce. průměr: 18 cm objem: 2 l materiál: nerez nateriál držadel: nerez materiál poklice: sklo elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ano trouba: ne Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. Sendwichové dno.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8591022263396 |
| Barva: | stříbrná |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,87 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem (L): | 2 l |
| Objem přepravní: | 9,744 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | 18 cm |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
