hrnec 20cm s poklicí 3,6l nerez CASSIDA NEW LINE indukce
Kód: MA-268334
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 20 cm, s poklicí, 3,6 l, nerez, CASSIDA NEW LINE, indukce. objem: 3,6 l průměr: 20 cm Hrnec s poklicí. Tento moderní, nerezový hrnec je prfektní pro každodenní vaření. Na bocích má dvě nerezová ucha, stejně jako jedno na pokličce. Poklička má také dírky pro případné slévání tekutin po uvaření brambor, těstovin apod. Na vnitřní straně hrnce je měrka. Povrchová úprava je kombinací matnosti a lesku. Je ideální na indukční, keramické, sklokeramicé, elektrické i plynové sporáky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8591022208007 |
| Barva: | stříbrná |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,08 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem (L): | 3,6 l |
| Objem přepravní: | 9,57 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
