hrnec 20cm se skl.poklicí 3,6l nerez CUISINO
Kód: MA-326079
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 20 cm, se skleněnou poklicí, 3,6 l, nerez, CUISINO. objem: 3,6 l průměr: 20 cm výška: 12 cm materiál: nerez 201 tloušťka stěny: 0,4 cm tloušťka dna: 2,8 cm materiál držadel: nerez materiál poklice: sklo, nerez Nerezový hrnec se skleněnou poklicí CUISINO pro přípravu různých pokrmů. Má vnější i vnitřní povrchovou úpravu v lesku a na vnitřní straně měrku objemu, dále má nerezový knob i držadla. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 8596136108380 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,235 kg |
| Objem přepravní: | 13,244 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
