hrnec 22cm se skl.poklicí 4,1l nerez CUISINO
Kód: MA-326080
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 22 cm, se skleněnou poklicí, 4,1 l, nerez, CUISINO. objem: 4,1 l průměr: 22 cm výška: 12 cm materiál: nerez 201 tloušťka stěny: 0,4 cm tloušťka dna: 2,8 cm materiál držadel: nerez materiál poklice: sklo, nerez Nerezový hrnec se skleněnou poklicí CUISINO pro přípravu různých pokrmů. Má vnější i vnitřní povrchovou úpravu v lesku a na vnitřní straně měrku objemu, dále má nerezový knob i držadla. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8596136108397 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem přepravní: | 9,3 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
