hrnec 22cm se skl.poklicí 7,2l nerez LIVING
Kód: MA-368896
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 22 cm, se skleněnou poklicí, 7,2 l, nerez, LIVING. průměr: 22 cm výška: 19 cm objem: 7,2 l materiál: nerez 201, skleněná poklice Nerezový hrnec LIVING se skleněnou poklicí, nerezovým knobem a držadly. Lesklý povrch uvnitř i vně, vnější strana má tři matné pruhy. Hrnec lze použít na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| EAN: | 8591022362952 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,535 kg |
| Objem přepravní: | 14,976 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
