hrnec 24x10,5cm 4,3l nepřiln.povrch PREMIUM Dark Brown
Kód: MA-369674
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hliníkový litý kovaný hrnec se skleněnou poklicí PREMIUM DARK BROWN s nepřílnavým povrchem, rozměr 24 x 10,5 cm, hnědý granitový dekor, tloušťka stěny 3 mm, plně indukční dno, soft-touch rukojeťi a knob. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnec je odolný proti nárazu a deformaci tvaru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.94 kg |
| EAN: | 8591022395332 |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,94 kg |
| Objem (L): | 4,2 l |
| Objem přepravní: | 11,7 dm3 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 24 cm |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
