hrnec 24x11cm nepřiln.povrch GRANITE se skl.poklicí
Kód: MA-368982
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec 24 x 11 cm, nepřilnavý povrch, GRANITE, se skl. poklicí. průměr: 24 cm výška: 11 cm Hliníkový presovaný kastrol GRANITE. - nepřilnavý 2vrstvý povrch - granitový dekor - šedé silikonové úchyty - skleněná poklice - šedý silikonový knob - plně indukční dnoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8591022381267 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,663 kg |
| Objem přepravní: | 11,55 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
