hrnec 24x14,5cm 6,2l nepřiln.povrch METALLIC PLATINUM
Kód: MA-369387
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hliníkový litý kovaný hrnec s výlevkou a se skleněnou poklicí METALLIC PLATINUM s nepřílnavým povrchem o rozměru 24 x 15,5 cm, vnější karbon metalický nástřik, tloušťka stěny 3 mm, plně indukční dno, soft-touch rukojeť a nerezový knob. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnec je odolný proti nárazu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.26 kg |
| EAN: | 8591022421017 |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,26 kg |
| Objem (L): | 0 l |
| Objem přepravní: | 18,252 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
