hrnec 30l Zn
Kód: MA-584074
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Objem: 30 l Pozinkovaný hrnec najde své využití v domácnosti a prádelně k ohřevu vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8584054101545 |
| Druh nádobí: | kastrol |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,6 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Objem (L): | 0 l |
| Objem přepravní: | 38,912 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
