hrnec BELIS DAISY 20cm 3,6l se skleněnou poklicí
Kód: MA-203792
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr 20 cm Objem 3,6 l Výška 13 cm Síla plechu 1 mm Poklice ano (skleněná) Řada Daisy se vyznačuje zejména nerezovým kováním a skleněnou poklicí. Oživí každou domácnost svěžími barvami a nápaditým dekorem. Modro-šedý granit uvnitř tohoto nádobí je tou nejodolnější smaltou. Receptura byla vyvinuta špičkovými týmy odborníků již před desítkami let, toho času ještě ve firmě SFINX. Daisy se stala rychle velice populární a stabilní součástí sortimentu firmy BELIS. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrot Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590191146196 |
| Barva: | zelená |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,6 kg |
| Materiál: | plech |
| Objem (L): | 3,6 l |
| Objem přepravní: | 5,2 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | 20 cm |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
