hrnec na odšťavňování 8l nerez
Kód: MA-282062
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
"rozměry: průměr 25 cm, výška celé soupravy 39 cm objem: 8 l složení soupravy: nádoba na vodu, nádoba na šťávy s vyprazdňovací trubicí, nádoba na ovoce Vhodný pro indukční vaření. Velký nerezový hrnec na odšťavňování, vhodný pro přípravu domácích šťáv a marmelád. Hrnec je skladný, jednotlivé díly do sebe zapadají."Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.78 kg |
| EAN: | 5901292619008 |
| Celkový objem: | 8 l |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,78 kg |
| Materiál: | nerez ocel |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Objem přepravní: | 41,16 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Sada: | ano |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Typ: | odšťavňovač |
| Výška přepravní: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
