hrnec nízký pr.36cm 14l nerez
Kód: MA-232135
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
výška: 14 cm průměr: 36 cm objem: 14 l Neokapávající okraje, nenahřívající se úchyty, bez nýtů, sendvičové dno 7 mm. Vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.44 kg |
| EAN: | 8590419232335 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,44 kg |
| Objem přepravní: | 24,444 dm3 |
| Šířka přepravní: | 48,5 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
