hrnec + poklice BSE 24cm 5,0l
Kód: MA-166010
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr: 24 cm Výška: 13,5 cm Objem: 5 l Vnější barva: černá matná s ručně nanášenou plasticitou Smaltovaný hrnec s poklicí. Nově oživené tradiční, poctivé, smaltované nádobí, které dodnes zdobí snad každou českou domácnost. Hrnec je vyroben z plechu o síle 2 mm, což je v dnešní nabídce naprosto unikátní. Vaření na smaltu je tím nejzdravějším možným způsobem přípravy pokrmů. Tento hrnec má navíc uvnitř aplikován speciální modrý smalt, který má výborné kyselinovzdorné vlastnosti a zůstává po celá léta prakticky netknutý běžným používáním. Z vnějšku hrnce je totiž ručně nanesena plasticita, která tento produkt dělá naprosto unikátním. Všechny části lze mýt v myčce na nádobí. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| EAN: | 8590191148183 |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,84 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 5 l |
| Objem přepravní: | 7,776 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 24 cm |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
