hrnec + poklice pr.14cm 1,5l CAPUCCINO
Kód: MA-201129
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice pr. 14 cm, 1,5 l, CAPUCCINO. průměr: 14 cm objem: 1,5 l barva: capuccino Nádobí v designu Capuccino je stálicí na českém trhu a jistě potěší milovníky klasiky, kteří upřednostňují decentní vzhled nádobí před nádobí s výrazným dekorováním. Na venkovní straně nádobí Capuccino je použita líbivá kombinace béžového a hnědého smaltu s postupným přechodem mezi oběma zmíněnými barvami. Uvnitř tohoto nádobí je nanesen vysoce odolný hnědý smalt, jež je mnohem odolnější proti zašpinění, než povrchy světlejších barev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8600034176270 |
| Barva: | béžová |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,73 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Materiál: | smalt |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Objem (L): | 1,75 l |
| Objem přepravní: | 3,78 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 14 cm |
| Sklokeramický ohřev: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Vnitřní materiál: | smalt |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
