hrnec + poklice pr.14cm 1,5l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201325
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice pr. 14 cm, 1,5 l, PUNTÍK, ČRV. průměr: 14 cm objem: 1,5 l barva: červená dekor: bílý puntík Červené smaltované nádobí s bílým puntíkem. Jedná se o dekor, který je nadčasový a své místo v českých domácnostech nachází již desítky let. O oblíbenosti dekoru svědčí i šíře sortimentu, kterou Vám u těchto výrobků nabízíme. S našimi puntíky tedy můžete pořídit téměř kompletní řadu nádobí, která Vám díky své vysoké kvalitě vydrží sloužit po dlouhá léta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8600034056213 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,73 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 1,5 l |
| Objem přepravní: | 3,52 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 14 cm |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
