hrnec + poklice pr.16cm 2l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201326
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
výška: 16 cm Průměr: 16 cm Objem nádobí: 2 l Materiál / povrch: smalt Vhodné do trouby: do 260 °C Vyrobeno v Srbsku. Nádobí je i na indukci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8600034044777 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,87 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 2 l |
| Objem přepravní: | 5,175 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
