hrnec + poklice pr.22cm 5,5l
Kód: MA-325236
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice, pr .22 cm, 5,5 l. objem: 5,5 l průměr: 22 cm výška: 16,5 cm Smaltovaný hrnec s poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 8590419043283 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,17 kg |
| Objem přepravní: | 14,3375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
