hrnec + poklice pr.24cm 7,5l
Kód: MA-325237
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice, pr .24 cm, 7,5 l. objem: 7,5 l průměr: 24 cm výška: 16,5 cm Smaltovaný hrnec s poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 8590419043290 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,34 kg |
| Objem přepravní: | 16,929 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
