hrnec + poklice pr.24cm 5,90l MILTON ČRV
Kód: MA-267256
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice pr. 24 cm, 5,9 l, MILTON, ČRV. objem: 5,9 l průměr: 24 cm výška (bez poklice): 14 cm materiál: smalt tloušťka stěny: 0,7 mm barva: červená, krémová Poklice i hrnec s červenou smaltovanou glazurou, černým dnem na vnější straně, s krémovou barvou na vnitřní straně. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ne mikrovlnka: ne trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 8591022596814 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,55 kg |
| Objem přepravní: | 12,544 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
