hrnec + poklice pr.28cm 14l
Kód: MA-325205
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice, pr .28 cm, 14 l. objem: 14 l průměr: 28 cm výška: 22,7 cm Smaltovaný hrnec s poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| EAN: | 8590419043214 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,22 kg |
| Objem přepravní: | 30,628 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
