hrnec + poklice pr.30cm 17l
Kód: MA-325206
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + poklice, pr .30 cm, 17 l. objem: 17 l průměr: 30 cm výška: 24 cm Smaltovaný hrnec s poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.92 kg |
| EAN: | 8590419043221 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,925 kg |
| Objem přepravní: | 35,178 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
