hrnec pr.40cm 30l
Kód: MA-166070
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Průměr: 40 cm Objem: 30 litrů Síla plechu: 0,8 - 1 mm Vnitřní barva: černá s pihou Vnější barva: černá s pihou Smaltované nádobí považujeme za velmi oblíbené a české kuchařky s ním rády pracují. Smalt je zdravotně nezávadný a má dlouhou životnost. Nádobí se stále vyrábí v České republice a naši zákazníci se pro něj rádi vrací. Hrnec Belis Standard je vyrobený z kvalitního silného plechu, vnitřní i vnější smalt má černou barvu s pihou. Smaltované hrnce jsou vhodné na všechny druhy sporáků včetně indukce. Smalt se nepřipaluje a údržba je velmi jednoduchá. Není vhodný do myčky. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.92 kg |
| EAN: | 8590191147544 |
| Druh nádobí: | hrnec |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,92 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 30 l |
| Objem přepravní: | 42,4 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 1 |
| Průměr: | 40 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
