hrnec + skl.poklice pr.14cm 0,71l METALLIC Black
Kód: MA-287323
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + skleněná pokice, pr. 14 cm, 0,7 l, METALLIC Black. průměr: 14 cm výška (bez poklice): 7 cm objem: 0,7 l černá metalíza Smaltovaný hrnec METALLIC Black se skleněnou poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022609828 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 2,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
