hrnec + skl.poklice pr.18cm 1,31l METALLIC Black
Kód: MA-287324
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + skleněná pokice, pr. 18 cm, 1,3 l, METALLIC Black. průměr: 18 cm výška (bez poklice): 8 cm objem: 1,3 l černá metalíza Smaltovaný hrnec METALLIC Black se skleněnou poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8591022609859 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,84 kg |
| Objem přepravní: | 3,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
