hrnec + skl.poklice pr.20cm 2l METALLIC Black
Kód: MA-287325
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + skleněná pokice, pr. 20 cm, 2 l, METALLIC Black. průměr: 20 cm výška (bez poklice): 9 cm objem: 2 l černá metalíza Smaltovaný hrnec METALLIC Black se skleněnou poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8591022609880 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,04 kg |
| Objem přepravní: | 4,84 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
