hrnec + skl.poklice pr.24cm 3,7l METALLIC Black
Kód: MA-287327
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnec + skleněná pokice, pr. 24 cm, 3,7 l, METALLIC Black. průměr: 24 cm výška (bez poklice): 11 cm objem: 3,7 l černá metalíza Smaltovaný hrnec METALLIC Black se skleněnou poklicí. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8591022609910 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,52 kg |
| Objem přepravní: | 8,112 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
